Konjunktivitt*

Pozdrawiam serdecznie z zapaleniem spojówek. To właśnie znaczy tytuł. Zapalenie spojówek, czyli błogosławię siostrę, dzięki której mam dicortineff. Teraz jest lepiej, toteż mogę napisać. I pozdrowić wszystkich, którzy zauważyli brak wpisu. Zwłaszcza Sylwię – pozdrawiam!!!

Wczoraj – we wtorek – nie wybraliśmy się do biblioteki, mieliśmy bowiem rzeczy do zrobienia w domu. Na przykład załadowanie kupionych mrożonek (szpinak, brokuły) do zamrażarki. Taki, ot, przykład.

Dziś nasze postanowienie poprawy zostało osłabione przez wspomniane zapalenie spojówek. W pracy zaplanowałam meblobranie (komoda, talerze i miski, biurko dla mnie), na które wybrała się Basia z Tomkiem. Ja w tym czasie prałam jeszcze raz nasz fotel.

Wrócili z łupami, a ja zabrałam się do przeklejania zdjęć na szafie – bo biurko okazało się bardzo dobre na długość i szerokość (70na70), ale nadspodziewanie wysokie – ponad metr. Tak więc przy nim stoję.

Przepraszam za lakoniczność, obiecuję poprawę, gdy cudowne lekarstwa postawią moje oko z powrotem na nogi.

*Konjunktivitt eller øyekatarr er en inflammasjon/betennelse av øyets konjunktiva som er en hinne som er festet rundt limbus, som er kanten rundt den klare hornhinnen og på innsiden av øyelokkene.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *